Георги Гърдев
GeorgeSG
Manchester - Newcastle почна.. Ако някой иска да гледа - http://atdhe.net/
Георги Гърдев
GeorgeSG
@ladyjoana, 7 :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
Върнах се от даскало :) Утре-вдругиден може и да изпуснем малко училището :P
Георги Гърдев
GeorgeSG
@ladyjoana, лека, и на теб :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@FeelTheFear, намали малко размерите, повече пространство м/у буквите, малко по-ангажиращи цветове... и по-малко бели петна
Георги Гърдев
GeorgeSG
@NetCutter, нито пък аз за мене :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
@NetCutter тъй ли :D аз не помня как изглеждаше сайта, къде отиде ти :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
Връщам един стар аватар от Photoshop-BG, добре че @Rx-Ende ми напомни за него :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
@blacksnoopy аз го получих веднага.. нещо да не си сбъркал пощата? :P
Георги Гърдев
GeorgeSG
@Rx-Ende влизай в човечето бе :P
Георги Гърдев
GeorgeSG
Гив Ю лайн ми ю тии :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
@blacksnoopy, ела ако искаш - България -> Edno23
Георги Гърдев
GeorgeSG
@ladyjoana направих стая :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@blacksnoopy, http://www.zoki.com/multiplayer-games/
Георги Гърдев
GeorgeSG
Нямам какво да правя.. Пускам да гледам Leverage :) Aко на някой му се играе човече/белот/etc да пише :)
Страница: 34 35 36 37 38