Георги Гърдев
GeorgeSG
@ladyjoana, в Елена ли си или тая Виа Вита е някво съвпадение?! :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@oXteR, 3Gто не е безплатно :) Виж на оператора ти цените, обикновено са на MB
Георги Гърдев
GeorgeSG
@oXteR, 3G е за високоскоростен трансфер на данни - интернет, видео разговори.. такива работи
Георги Гърдев
GeorgeSG
@ladyjoana, ако нерото ти прави проблеми пробвай Аshampoo, много по-леко е, и е удобно :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
Гледах Yes Man с Джим Кери :) На мен лично много ми хареса филма :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@ladyjoana, за първото прослушване нямаш проблем, само трябва да кажеш къде и се приготвяй, до 1-2 дена ще е готова :P :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
Баси готината тениска :) Ще си взема такава при първа възможност :)
http://sedem.bg/browse/stamp/1238/edno23/edno23-edno23-sait...site
Георги Гърдев
GeorgeSG
Готина песен.. А и сигурно е кеф да свириш със Стинг :) Мерси на @ladyjoana, че ми каза за песента ;) Може пък да пробвам да я изсвиря :) Музиката е добра
Георги Гърдев
GeorgeSG
Вкъщи съм :) Приготвям се за мача довечера :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
Лека и от мен :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
Тук съм :) Играете ли човече още? :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
Отивам да вечерям, пък и имаме гости (и особено бира). После ще пиша пак ;)
Георги Гърдев
GeorgeSG
Явно съм научил 1-2 неща за връзки с обществеността, докато съм мод-вал Photoshop-BG :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
Много обичам така: някой почва да ми пише на лични/директни (където и да е) и след малко ми казва "разкарай се" :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
@Snooby, точно за това казвам да не го очаквате, защото ще останете разочаровани най-вероятно :) А банера в блога ми си е просто реклама :P
Страница: 36 37 38 39 40