Георги Гърдев
GeorgeSG
И под "няма какво да чакаш" искам да кажа, че ще е просто едно community, нищо кой-знае какво ;)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@n3mo, за музика е, нищо програмистско / dev / дизайнерско - няма какво да чакаш :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@Snooby, сайт.. :) Не казвам какъв, щото до сега няма такъв за България. Пък ако стане - стане
Георги Гърдев
GeorgeSG
@antubis, с алгоритми ли го подреждаш или на налучкване? :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@ladyjoana, мерси :) Дано и идеята зад него да успея да я осъществя скоро...
Георги Гърдев
GeorgeSG
@ladyjoana, а и аз съм така с ПМГто, ама особено химията... :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
@ladyjoana, аз и химията изобщо не се разбираме добре :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@ladyjoana, алкани, алкини, алкени, арени и други работи, на които им знам само имената :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
Всяко действие има равно на себе си противодействие - контролно по химия -> Linkin Park - Qwerty :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
@ladyjoana, ок, кажете като сте готови :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
Да не би да има навити за човече? :P
Георги Гърдев
GeorgeSG
Тук! Жив съм :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@ladyjoana, кое човече? :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
Май няма да стане наща тя.. :(
Георги Гърдев
GeorgeSG
Нали така беше.. Или на български? Все там..
Страница: 37 38 39 40 41