Днеска само качествена музика - "Любовта е за мойта душа /харакирии/, но пред тебе съм здрав и корав - Самурай! Летя, летя, летя, камикадзе съм ааз" (bow
Хора, Слави Трифонов си го е казал "Няма любов". Проблема е, че 3 песни по-рано е "И обичам". Парадокс Т.е. въпрос на гледна точка. Неподходящо за спор