Георги Гърдев
GeorgeSG
@aftercollabz, ааа, мерси :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@aftercollabz, a къде може да се гледа?
Георги Гърдев
GeorgeSG
@aftercollabz, кой мач гледаш?
Георги Гърдев
GeorgeSG
"Любовта е като сафари, тук се сбъдват всички кошмари, бягаш-бягаш като в сафари... моя мерник няма да сгреши" :D Изпростявам тотално... :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
@ladyjoana, това за "уникалната оная работа" ми влиза във любимите :D Страхотен израз :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
Днеска само качествена музика :D - "Любовта е за мойта душа /харакирии/, но пред тебе съм здрав и корав - Самурай! Летя, летя, летя, камикадзе съм ааз" :D (bow
Георги Гърдев
GeorgeSG
Мисля да мина към нещо по-сериозно.. ".. Пиииитат ли ме дей зората, шат на патката главата!" :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
@kypidoncheto, :) Това е интересно, хем я няма, хем повечето хора не знаят какво е това :) А тея, които си знаят, си траят тихичко в ъгъла? ;)
http://kypidoncheto.edno23.com/view/post:177128
Георги Гърдев
GeorgeSG
Хора, Слави Трифонов си го е казал "Няма любов". Проблема е, че 3 песни по-рано е "И обичам". Парадокс :) Т.е. въпрос на гледна точка. Неподходящо за спор :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
Я че интересен спор. Има или няма любов, това ли е въпроса?
Георги Гърдев
GeorgeSG
@stankoff, примерно House M.D. в никакъв случай не можеш да кажеш, че е по-слаб :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@NetCutter @man0l, и аз мисля че Анатомията на Грей е много много зле. @stankoff, жалко че не си гледал нещо по-смислено :) Има и по-идейни сериали
Георги Гърдев
GeorgeSG
@ladyjoana, това е кофти..
Георги Гърдев
GeorgeSG
Реших една задача, сега може да пускам музиката и да почивам от даскало и всички глупости :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
Your program ('nocows') produced all correct answers! This is your submission #2 for this problem. Congratulations! :P
Страница: 40 41 42 43 44