Георги Гърдев
GeorgeSG
@aviatrix, мерси, ама се оказа че проблема е бил при Superhosting. Блокирано IP от моята мрежа?!? Оправиха го :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@aviatrix, ако беше така нямаше ли да не мога да го отворя и през proxy-то?
Георги Гърдев
GeorgeSG
@JoKs от вякъде другаде се отваря ;)
Георги Гърдев
GeorgeSG
Някой ако има идеи защо може да се получава така да каже, че вече се побърквам :)
http://georgesg.edno23.com/view/post:176214
Георги Гърдев
GeorgeSG
Поради някаква необяснима за мен причина само АЗ не мога да отварям всички сайтове на моя хост (gardev.com; georgesg.info; belb.net).
Георги Гърдев
GeorgeSG
Здравейте :) Някой може ли да ми даде някакво читаво proxy? Не е с хакерски намерения..
Георги Гърдев
GeorgeSG
@NetCutter, по-скоро знаех..., от тази гледна точка :) Вече рядко слушам LP :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
Нямам какво да правя. Почвам да слушам музиката, която не съм слушал отдавна, по статистика на iTunes. Поздрав с Linkin Park - In pieces
Георги Гърдев
GeorgeSG
Измирам от скука :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@ladyjoana @NjoYko, ако случааайно сте в банята заедно, какво по дяволите правите в edno23?! :P Не че има нещо лошо де, ама.. Не се пристрастявайте :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
@Rx-Ende, аа, така може. Такива сайтове аз не посещавам :D Контрол на съдържанието.. (rofl)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@Rx-Ende, сигурен ли си?! :D От снимката не си личи..
Георги Гърдев
GeorgeSG
@Rx-Ende, същата грозотия..
Георги Гърдев
GeorgeSG
@Rx-Ende и всъщото време не толкова грозно като G1 нали :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
@Rx-Ende, 3,5 инча екран ;) Хамен да стигне до конкуренция на iPhone :D
Страница: 41 42 43 44 45