Георги Гърдев
GeorgeSG
@ladyjoana, ако не се лъжа 24ти януари. Може и 23ти да е. То първия кръг трябва да е по училищата, поне ние сме в ПМГ
Георги Гърдев
GeorgeSG
@ladyjoana, ако искаш може да се пробваш на първия кръг от олимпиадата по информатика (тоя месец е май), там задачите са лесни ;)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@Snake, честито :D Ти малко като онова лапе дето му подариха Wii :P
Георги Гърдев
GeorgeSG
@ladyjoana, то ми е ясно, че не е труден.. Ама не ми се занимава с него просто :) Излишни работи..
Георги Гърдев
GeorgeSG
Аз на Аccess-а като не му знам интерфейса и вадя почвам да пиша заявките с код и госпожата ми вика, че не трябвало така :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
Ние имаме и любимите ми Информационни технологии де.. Дето не знам как ще завърша там. Word, Excel, PowerPoint и Аccess :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@ladyjoana, ясно. Значи само въпрос на име, и в ПМГ по Информатика се учи това :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
Мммдааам, втори ден вкъщи и вече почвам да изпушвам :) Лошо
Георги Гърдев
GeorgeSG
/me (music) Слави - Но Мерси :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
@ladyjoana, т.е. учите различни езици?! :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
@man0l, амии теоретично да, ама има много добри програмисти и професионалист (особено уеб), които като чуят за ориентиран претеглен граф и гледат: :O
Георги Гърдев
GeorgeSG
@ladyjoana, ммда и аз това казах като разбрах :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@man0l, абе от информатик до програмист има разлика.. И то голяма :) Ама има-има ;)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@ladyjoana, ти беше права като каза, че сме към общината. Кмета обещал финансиране за нафта :) Или нещо такова, ще учим май..
Георги Гърдев
GeorgeSG
@ladyjoana, ам то останахме само 4-мата за сега. Другите като се стопли или покрай BlogCamp през април..
Страница: 51 52 53 54 55