Георги Гърдев
GeorgeSG
@ladyjoana :D по-скоро някакви аудио джаджи.
Георги Гърдев
GeorgeSG
@ladyjoana, мда знам, каниха ме да участвам. Ама по web-ове не ходя вече, останах отчаян от журито и организацията още първия път.. :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@ladyjoana, то нали трябва да има и в Лозница :D Аз там повече не стъпвам де, бях само първия път
Георги Гърдев
GeorgeSG
@man0l :D колко учудено :D На състезанията по информатика идват бая момичета и някои се справят доста доста добре
Георги Гърдев
GeorgeSG
@ladyjoana, 11-12 клас обаче май вече трябва да е на C#? Не съм запознат с правилата де..
Георги Гърдев
GeorgeSG
@ladyjoana, за какво ти беше проекта за Шумен? :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
Ок значи за среща на едно23 във ВТ станахме общо 4 :D аз, @NiGo, @phpBG и @ladyjoana. Някой друг?
Георги Гърдев
GeorgeSG
@ladyjoana, информатика, 26то място.. срам и позор :D а можех да съм поне в топ 15 ноо
Георги Гърдев
GeorgeSG
Мда, филтриран съм от индекса :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
Абе, има ли навити за среща на едно23 в Търново?
Георги Гърдев
GeorgeSG
Омг.. на следващото състезание ще правим среща на едно23 :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
@ladyjoana, верно?! IT или програмиране?
Георги Гърдев
GeorgeSG
YES! :D Горкия човечец.... :D
http://lifestyle.ibox.bg/news/id_545287788
Георги Гърдев
GeorgeSG
Wow...
http://www.upsurd.bg/
Георги Гърдев
GeorgeSG
@RMPG, аз нямам! :D
Страница: 52 53 54 55 56