Георги Гърдев
GeorgeSG
В момента се чудя... работа или ревю, работа или ревю... :D А отговора ми е ясен от преди няколко часа :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@silia, аз лично никак не харесвам розовото :D Може бии изцяло черен с бели букви :D И някъде да пише DOS :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
Мхм.. Преди не ми харесваше факта, че имам жълта книжка :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
@silia, и на мен новия дизайн ми харесва повече... :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
Час по информатика... Wifi :) какво му трябва на човек повече :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
@Rx-Ende, ок, яко.. Амаа.. Направил си wallpaper на порно актриса?! Апфх, ъмммм?! Нещо не схващам идеята :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
Поздрав с Nightwish - End of All Hope за всички, оцелели след първия учебен ден :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
след 3-4 мин тръгвам...
Георги Гърдев
GeorgeSG
С колкото и кола да се наливам, няма да се събудя :( Баси, как могат да ни карат да ставаме толкова рано?!?
Георги Гърдев
GeorgeSG
@NetCutter, @X7r3M1s7a, и аз така
Георги Гърдев
GeorgeSG
@Rx-Ende, online съм, ама пълномощни не съм получавал. Дай си скайпа на директно ако искаш ;)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@Rx-Ende, и аз съм така
Георги Гърдев
GeorgeSG
Puskam si muzika na PCto prez Touch-a :D Remote :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@eagle, разбрах :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@eagle, кой е по-добър композитор няма да споря. То е и въпрос на вкус. Виж Ричи си е Ричи, независимо дали с електрическа или акустична, пише страхотна музика
Страница: 79 80 81 82 83