@eagle, за разлика от много "добри китаристи", които не са свирили класика на китара никога. А разликата е голяма Класиката дава отношение към инструмента.
@silia, съгласен съм, че едно е да свириш,друго е да слушаш. Но все пак добрата песен си е добра песен и аз продължавам да твърдя,че LP имат нови добри песни