Днеска гледах по новините някав друг с 3,37 промила май беше карал двете си дъщери ( блъснал се де ). как е стигнал до колата, не знам ?!?! @gogata2427
Абе ? Абеабе не мога да чакам повече...сега е живота пък! Ще правя каквото си искам...не ме интересува никой...този ми дава акъл, оня ми дава акъл...аааа