Georgieff
Има една песен, в която се пее на английски и има arabi(x3)..пее се нещо от сорта на donna be into the night, we can up in the light...някой може ли да хелпне?!
Georgieff
Чудя се като си взема хубавата котка за в къщи как да я кръстя ? Ако е женска ... ?
Georgieff
bgtop.net започва да става cstop.net
Georgieff
Тегля Chrom-a е б*си. Лаптопа едвам крета с тая мозила, пък и без това влизам в две-три сайтчета и не правя кой знае какви работи в интернет...