Контакти

още
Joshua1985

Тагове

Следят ме

виж всички
Joshua1985
@cruzz16 Хахха, значи си била във Варна а. Мдаа яко си е. Честито за матурите. Сега какво кандидатстване ли те чака.?
Joshua1985
@cruzz16 Хей какво става с теб? Май си изкарала добре последните дни а?
Joshua1985
Борсичката ни стана супер безинтересна тия дни. Дано скоро се върне доверието на инвеститорите и всичко да е като по старому. И сам не си вярвам ама....
Joshua1985
@SaTaSi С удоволствие Сиске.Семейни проблеми ли имаш :( . Дано всичко се оправи бързо. И пак ти казвам, не се ядосвай за нищо. Живота е просто една игра.
Joshua1985
Изгледах сумати серии на любимите сериали и ся пак се чудя кво да правя.
Joshua1985
Днес Xetrata вървеше добре браво! Очаквах да има стоп-поръчки , ама ше се чака още. Иначе портфейла ми е на минус напоследък. Демн ит.
Joshua1985
@SaTaSi Йеее скандална личност си явно. Хех. Алкохола утешава само временно после става по-зле и физически и психически. :( . Не се ядосвай и take it easy.
Joshua1985
Много ми мразя турците ама кво да се прави, сега хърватите ще ги накажат здраво.
Joshua1985
Йеее няма такава драма честно., голям мач,
1213548816957002.jpg Joshua1985
Искам едно такова....
Joshua1985
@SaTaSi мм кофти е това. Лекувай се и почивай и ноу стресс , щото всичко идва от съзнанието ни.
Joshua1985
@eli4ka84 еее тва не мога да го повярвам честно,. Сега нямам търпение да го изпробвам. Само да намеря още няколко телефона.
Joshua1985
@SaTaSi Йеее ти как издържаш без да спиш? Горкото когато и да вляза все си онлайн вечер. Аз ако спя по-малко от 10 часа и на следващия ден ми е зле.
Joshua1985
Ето от къде идвало името на Coca-Cola. Най-любимата ни рускиня ще ни обясни с удоволствие.Ммм...
Joshua1985
Голяма дилема има пред мен. Да си чета новия Капитал или да уча за изпита ми в понеделник. Хмм никога не съм бил добър в подреждането на приоритетите.
Страница: 12 13 14 15 16