Контакти

още
Joshua1985

Тагове

Следят ме

виж всички
Joshua1985
@cruzz16 брей, ами тук сме хора без работа какво искаш. хах. Обаче е време за започване на деня наистина , навън е приятно слънчево и усмихнато.
Joshua1985
Good morning everybody
Joshua1985
@SaTaSi ами незнам, малко учудващо ми е момиче да играе цс , но трябва да се науча да не се учудвам на нищо вече.everything is possible
Joshua1985
Мразя го тоя град заедно със всички хора в него. Живеем в някакъв парад на суетата.
Joshua1985
@SaTaSi здрасти, ти наистина ли играеш цс?
Joshua1985
Edno непреходно парче поздрав за всички.
Joshua1985
Имам някакво необяснимо желание да се напия. Тва нормално ли еееее.
Joshua1985
@cruzz16 ххахаах, и аз предположих ама аз пък обичам. лютото е полезнооо
Joshua1985
@cruzz16 печелиш една люта чушка за боба.
Joshua1985
@cruzz16 това ми е специалното умение на мен, да омаловажавам важните неща и след това да издребнявам с разни маловажни .
Joshua1985
@cruzz16 Той беше полувзет още преди да отида, не го броя него.
Joshua1985
@cruzz16 и аз така само на айляк целия ден лежа , дремя и се чудя на къде да се завъртя. Добре че ми започва мачаа. уеееаа
Joshua1985
Днес очаквам интересен мач между Чехия и Португалия. Дано не ме разочароват.
Joshua1985
Ето ви една загадка и вие да се потормозите малко. Аз тука се мъча още , но май хващам връзката.
http://capital.bg/showblog.php?storyid=512556
Joshua1985
Чета си Trading in the Zone и се възхищавам на автора и. По подробен и обобщаваш анализ на психиката на трейдъра не бях чел. Еваларка.
Страница: 14 15 16 17 18