@SaTaSi Мда много ми е гадно някакво. Трябва да опитам със спането обаче имам много задачки за вършене и трябва да продължавам да се ядосвам.Много неприятно.
@SaTaSi Но има моменти в които просто не виждам нищо друго освен нещата които мразя и тогава не виждам смисъл в нищо.Просто се уморявам да се правя на сляп.
@SaTaSi Незнам дори как да го опиша.Някакси съм отвратен от всичко , което ме заобикаля и не мога да избягам.Просто трябва да го игнорирам и да не го забелязвам