Аз след половин година.
хихи! ^_^
а аз след 359
аз след 11 дни
мале колко много Везничкииииии! <3
Мелси!
харесвам!
добре заварил ^^^
Още будни?
мхммм ... е .. сега лягам де,още малко
а, стой аз съм либерален
Школа хард баси (rock)
е добре,ама аз трябваше по-рано да си легна ... както винаги ;ддд
Капучино?
да? ;дд
мързелът върти света :в
опридилену!
аааа ужасни са тези квадратчета, една позната има моторола такава, незнам дали е същата ама има същата форма..ужаснооо :/
що беее.. супер яката си е - има си и тъч и клавиатуркаа и супер сладурсккаа
само заради дизайна не ги харесвам немога да приема формата