Marina A., Poppy
LoveCappuchino
това ще си е песента за практиката ми в Созопол ♥ ♥ ♥
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
а,сега. някой може ли да ми каже защо и какво работя в едно23 ? :D
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
ехх... беше прекрасно в Созопол!! иии естествено не исках да се връщам . ;дд
-=*****=-
mitternacht
Love me, 'cause inside I'm lonely...
Споделено от LoveCappuchino
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
циклене пред фб , а имам толко работа...ма цикленето си е циклене,пак е работа! :D
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
@galaxy да не би да си мислиш,че си грозна or somethin ? :D
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
MOTHERFUCKER JONES YEAAAAH.
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
виждам снимки на кифлите във facebook и реакцията ми е :
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
JUNK FOOD FOR YOUR BRAIN . ~
майка ти
129177464747457149.gif disappointed
Friday night... zzzzzZz
Споделено от LoveCappuchino и belushka20
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
забелязвам...че за съжаление.. съм станала супер лесно раздразнителна напоследък.Някой да ми изпрати повече търпение и непукизъм,няма да е зле ..
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
как ме мързи да си оправям багажаааааа ..........
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
едно23 ... аз лягам.. утре сутринта.. доза капучино и даскало.. :) лека нощ на всички ! :)
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
хахах нещо музата те е ударила за рими ;д @bekyarov
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
@galaxy а ти какво смяташ да си облечеш ? ;п
Страница: 36 37 38 39 40