LoveCappuchino
това ще си е песента за практиката ми в Созопол ♥ ♥ ♥
LoveCappuchino
ехх... беше прекрасно в Созопол!! иии естествено не исках да се връщам . ;дд
LoveCappuchino
MOTHERFUCKER JONES YEAAAAH.
LoveCappuchino
виждам снимки на кифлите във facebook и реакцията ми е :
LoveCappuchino
JUNK FOOD FOR YOUR BRAIN . ~
LoveCappuchino
забелязвам...че за съжаление.. съм станала супер лесно раздразнителна напоследък.Някой да ми изпрати повече търпение и непукизъм,няма да е зле ..
LoveCappuchino
как ме мързи да си оправям багажаааааа ..........