ха! точно тва си мислех като си цъках из табовете
опа, без студено обаче (:
е ся, имаше една година, дето на 1ви май валеше сняг ;d
да кажем,че това ще го пропуснем.. но мразя студено време,когато трябва да е топлооо!! цяла година чакам някво по-постоянно слънце...
няма шега хораааа мн е студ.... днес съжалих,че не си обух ботушките и палтото!!
аххххахахх е ,... мин год бях много зарибена по тях,но са ми малко еднакви,въпреки,че ги харесвам заради откачеността им.иначе сегаа слушам някакви тракчета ;д
Кристал Метод? примерно?
емии ни знаъъм. аз слушам .. кво слушам..каквото ми хареса ;дд
a, aко тръгна да изброявам какво слушам ще кажа почти всеки стил )))))
+1
мм
http://www.youtube.com/watch?v=HjHvJE1XU7E
мерсиии
че кво му е кофтито
ми и те си имат душица ..
е и? поне нямат особено много акъл..
ама са животинки все пак ... нее знам,някак си ми е кофти :д
и на мен ми е кофти и затова не ги ям
радвам се, че поне изми едно птичи лайно от парапета на прозореца
Хахаха http://youtu.be/LmqGoau1nuo
Аз не разбрах каква е връзката
или няма
ха! точно тва си мислех като си цъках из табовете
May 05 2011, 21:40опа, без студено обаче (:
May 05 2011, 21:40е ся, имаше една година, дето на 1ви май валеше сняг ;d
May 05 2011, 21:46да кажем,че това ще го пропуснем.. но мразя студено време,когато трябва да е топлооо!! цяла година чакам някво по-постоянно слънце...
May 05 2011, 21:48няма шега хораааа мн е студ.... днес съжалих,че не си обух ботушките и палтото!!
May 05 2011, 22:56