LoveCappuchino
и ми писна да познавам толкова хора,които са на амфети :@:@:@:@:@ понякога дори без да подозирам .. :х
LoveCappuchino
уфф егати тъпотията...веднъж и аз да се очаровам много от момче и то да е влюбено в друга.или попадам на идиоти,или на заети егати ...
LoveCappuchino
преживях един доста интересен петък,объркваща безсънна нощ,прекарана в задълбочени разговори с нови приятели,до зазоряване,когато ядохме пържени филийки..
LoveCappuchino
как можее...Деймън...ебаси .. Джена...ебаси!!
LoveCappuchino
ах,то било петък и имало серийка на Дневниците бе... още не съм се събудила :дд
смени стила на музика и ще се намали броя на тези хора
May 09 2011, 22:27@amigo по принцип музиката няма нищо общо с наркотиците.
May 09 2011, 22:36абсолютно съгласна.
May 10 2011, 00:48