LoveCappuchino
имам си кокосов орех.. и нямам ник'ва идея как да го отворя и какво млекце има.. ?!
LoveCappuchino
Дина: "и знаеш ли ти ще паднеш на земята и ще лежиш дълго време.." Аз:" Ти какво,нещо работата на гравитацията ли успорваш?"
LoveCappuchino
уф и като се сетя,че съм на пости... сее чувствам прекрасно :Ддд
LoveCappuchino
ммм закуска с шоколад.. + сок от грейпфрут... ии по-късно ще рисувам плакати за метрото
LoveCappuchino
" био храни - еко лайна " - В.Мечанов