LoveCappuchino
уфф лека ви нощ,че нещоо пак не съм с целият си разсъдък.. мисля някаквии.. неща. лека и мека на всички
LoveCappuchino
омг.. май съм в романтично настроение?! или някакво такова.. подличко .
LoveCappuchino
хмм и знаете ли какво? ще гледам БАТМАН!
LoveCappuchino
@Method-X,сложих твоето предложение за дизайн.. не знам дали ми харесва или не ;дд
LoveCappuchino
знаете ли какво? май ми се ходи на училище. ама се кефя и на ваканцията.която свършва. ама искам и на даскало. какво ми става??
LoveCappuchino
бях я забравила таз песничка..
Абсолютно.. и на мен преди няколко нощи хеахеаХхеа
Apr 10 2011, 18:39Бахти бруталното е, особено ако се случи в момент на настояща депресия
Apr 10 2011, 18:45в природата ни е да мислим за глупости преди да заспим
Apr 10 2011, 19:54пф, да ви имам проблемите баси. Това трябва да нямаш никакви други грижи, че да си го помислиш
Apr 10 2011, 20:04