в това нещо ми се зави свят о,о
ваканция сме .. до 10
лека и сладки
Столичани бе
ее да деее... всее тая е
Накефи ме първия епизод =) Вторият още не съм го гледал...
супер яката
не мога да повярвам,че я ислушах цялата..да не говорим,че има супер детски текст,пълен с грешки и дразнещ глас.. и хората всъщност харесват това?!!
184,056 харесвания, 1,478,550 нехаресвания - найс, а?
определено :Ддд
btw аз съм я слушала цялата 3-4 пъти, бия те по мазохизъм
:О
пак ядеш... just sayin'..
йессс
вече и аз
да ми я върнеш!
непременно
заа другите ще си помислим ;д
Коя книга?
Пърси Джаксън
<3 !!!
да бее
е,да...вече ги няма