LoveCappuchino
някъв даскал по литература хвърлил през прозореца телефона на едно момче - iphone4 .. през прозореца... !
LoveCappuchino
уоуу .... явно току-що се събудих или просто чак сега видях смененият знак на едно23 ? колко съм зле...
LoveCappuchino
спомен от лято 2010 (уникалното <3) ии пожелание за лека нощ на всички и.. приятни сънища.. лека и мека и безаварийна .. вечер :Д
LoveCappuchino
не не мога да ги правя тия работи :Дддд
LoveCappuchino
уфф тъп понеделникк иии бързо ваканцията да идва .. мм да има повече дни като този уикенд! ♥
LoveCappuchino
уффф трябва да рисувам по пластична анатомия..и да уча по психология..а по-късно съм и на рожден ден бааааа
LoveCappuchino
мързи ме да ям - няма да ям.. жадна съм-мързи ме-и така съм си добре..мързи ме да се облека- е не може така! :ддд