LoveCappuchino
19.03 Луната :ххх снимката е от Италия,където явно е нямало облаци...ихх ..
LoveCappuchino
личи,че е по неин дизайн..на всичкото отгоре милата Алисия се появила с невероятното си изделие на участие..:Х
LoveCappuchino
каква промяна с косата да си направя с косата през 2011 год ?
LoveCappuchino
"Ти к'во й се радваш, а тя като не обича хората... Какво й пука,тя като обича само себе си" <Тедо,относно МОЯТА любов.. ;Дд
LoveCappuchino
писна ми бееееееее навсякъде само любов и скапани целувки.. накрая и аз ще почнЪ да искЪм и ааааааааааа :@:@:@:@:@
И супер странен
ама ще се гледа
Mar 24 2011, 22:38В този видеоклип има съдържание от FOX, който го е блокирал по силата на авторското право.
Mar 24 2011, 23:17http://www.cinemablend.com/new/Mr-Popper-s-Pe...23829.html ей тука го има
Mar 24 2011, 23:21Забавно ... Вен, може да го видиш тук: http://www.cinefish.bg/popuplear.php?vid=12879
Mar 24 2011, 23:22