LoveCappuchino
няма нужда да ме подкрепяте за този аватар ...
LoveCappuchino
кхъм,кхъм .. сериозно обмислям идеята да сменя аватара си.. :ддд
LoveCappuchino
Лека,мека ии да сънувате .. там каквото искате да сънувате
LoveCappuchino
вчера хванах от това ново предаване за готвачите..по идеята на "Кухнята на Ада",не е лошо,но изпълнението-да гледам как Слави и компания нагъват като свине..