LoveCappuchino
уф...не знам от какво ми е толкова депресирано...засега обвинявам глобалните проблеми,но..ми е ясно,че едва ли е само заради тях..егати тъпото.
LoveCappuchino
най-бруталната реставрация евър!всъщност,това е от реални снимки,точно както е в часовете ми по композиция..всички скупчени около него да гледаме и да обсъждаме
LoveCappuchino
... и все пак ... политиците са най-големите задници..и колкото и да ни се иска,мамка им,не са глупави!
LoveCappuchino
задръсти ми се главата от словоизлияния и истини..пфф тежка вечер!
LoveCappuchino
В какъс свят живеем леле.. отвраттт