да...благодаря за утехата ...
С вкус на капучино
да бе що не са запазили истинския вкус на винкел
hahahahahahahahahaahha
Щеше да е по-оригинално "Вафла Винкел с вкус на арматура" :Д
Като тръгнах да чета "с вкус на" в първия момент си помислих, че ще е ВИНКЕЛ :X
ти ме разби ....
Точно 1 секунда видях и ми стигаше
така е ,студът секва почти всяко желание
да... и аз така мисля
и за пари не излизам xaxaxa
@LoveCappuchino за бира? ю?? o.O
е към четвъртък и петък може и да излезнем .
не се спря..
защоо? ще бъде якоо а ако дойда и аз ще ти бъде още по-якоо
хахахахаах
ам... не.. аз съм нейния приятел от днес.. този дето малкоо закъсня, туй-онуй
Тя ми разясни, много женски ник
бее... нали трябваше да измисля нещо.. трай там! (по-точно да изплагиатствам такъв, но както и да е....)
И, Капучино, къде са тия нови снимки, аз не ги виждам?
мии..чакамм ги.. от днес,имам предвид.. и това OpenFoto само ми напомня за тяхх и нямам търпение вечее!
да...благодаря за утехата ...
Mar 11 2011, 23:25
Mar 11 2011, 23:38