Трябва ми този ксерокс за вкъщи
ахах и аз искам такъв ;дд ... ако прави и кексчета... ♥
или пица, спагети, колааа
за алкохол толкова не съм умрял ама за сирене... ^^
хахаххаха бебенцаааа :*
Аз пък си забравих ЛК в търново и няма д амога да дам вота си :/ сейм шит ахаха
за кво ти е да го даваш хаха ;дд
Ем.. то дет майка ми вика - ако чакат на мен са живи загинАли
къде ги гледате тия %? Дали има за кмета нещо? :p
+1
поздрав с http://www.insaland.com/blog/the-making-of/
о.О
хахаха!
da da
О, и аз, и аз... Заклевам се, сега тъкмо теглих най-яката майна в живота си. ;в
хаха и аз ! чувствам се прекрасно
Доста хора са по-далече от необходимото баси...
еми ... ;дд лека нощ !
Как още никой не е похвалил новия аватар?! Страхотен избор
ахахахах мерси,мерси
абсолютно хаха ;д
разбила си сърцето на човечеца :/
да много съм груба хаха
обаче това е страшна комбинация "много си секси-сладка" все едно си мислел, кое от двете и накрая решил и двете #гений
секси-сладко-красиво-елегантно-нежно-готина
Трябва ми този ксерокс за вкъщи
Oct 23 2011, 14:03ахах и аз искам такъв ;дд ... ако прави и кексчета... ♥
Oct 23 2011, 14:04или пица, спагети, колааа
Oct 23 2011, 14:07за алкохол толкова не съм умрял ама за сирене... ^^
Oct 24 2011, 16:34