http://goo.gl/6aLyj
блак
Реплика?!
не, оригинален от глобул е купен, но както казах е ънлокед, и т.н. за повече инфо ЛС
Незнам за кой питаш но и моя е оригинален и работи с всички оператори.
добре сте съ блърнали
хаха е ,обичам много да си играя със снимки,но ако искаш мога да кача и оригинала ;д
:О някакъв шанс 3тото момиче от дясно наляво да се казва Деси?
не .
абе щом не е на лицето тоя блър, всичко е 6
iii vie i telefoni imate razmeneni, tc tc, opasni ste ;d
хаха,какво знаеш тии
благодаря )
Това няма значение Ям каквото ми се ще, когато ми се ще, ама съм си длъгнесто същество Сигурно трябва човек да се тъпче насила, че да му се отрази
емии.., аз съм си мъничка и моят корем е по-добре,когато не съм се натъпкала с много неща,както всъщност не съм правила от няколко месеца
"аз съм си мъничка" = беееееееееееееееееееееебееееееееееееееееееееееее!!!!!!!!!
Ей, желая ти хубава вечер и докопване на шоколад ))))))))) Много бързо оздравяване, също :*
еее не съм беебее,просто съм нисичкаа ;дд бързо ще оздравея,аз се нагълтах с гадни прахчета и разтворимо вит.С ... ;д
миличкото (хуг) скорошно оздравяване :с
Оправяй се бързо капучинке :3
а дано да се оправя бързо ;дд
((( бързо оздравяване!
Сега свърших работа и ще ходя за обувките, довечера снимки: D
добре,чакам с нетърпениее !
супер идеинооо... да направят, да направят )))))
YEAH
http://goo.gl/6aLyj
Oct 13 2011, 11:35блак
Oct 13 2011, 12:53Реплика?!
Oct 14 2011, 00:01не, оригинален от глобул е купен, но както казах е ънлокед, и т.н. за повече инфо ЛС
Oct 14 2011, 11:02Незнам за кой питаш но и моя е оригинален и работи с всички оператори.
Oct 14 2011, 12:35