Marina A., Poppy
duckface ahahahaah.jpg LoveCappuchino
duck face :D :D :D :* не ме хейтвайте (много), това си е шега,u know? :D
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
иии обичам,когато сама си правя снимкиии :)
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
точно като за мечтаната ми къща,с мечтаното ми кафе отпред ... и това дъниииии яко! :)
Яница
tumblr_lqzvifHJFG1r2ebqjo1_500.jpg _Rainbow_
:O прекрасни саа
Споделено от gogata2427 и LoveCappuchino
Denitsa
sickornot
"I wasn't born with enough middle fingers to let you know how I feel." лол хахах:)
Споделено от LoveCappuchino и belushka20
Георги Динков
gogata2427
Толкова уморени хора...увредени или от любовта, или от липсата й.
Споделено от LoveCappuchino и 2 други
Вероника
r0niTo
we all play a wicked game and Chris Isaak said it very well
Споделено от LoveCappuchino
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
искам черен шоколад ... :(
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
оф така гадно са го променили тоя фб,не мога да си оправя настройките на профилаа ии е ужасно!
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
емии колкото и странно да звучи... от чалгата ми става най-весело,така че ще слушам.. едни и същи песни,пък!
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
"Но понякога сънищата стават по-реални отколкото би могъл да бъде животът, а понякога животът става по-абсурден от една неспокойна нощ. " :P
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
някак не си понасям положението.мамкаму.
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
"Еее режим си вените,докато ви четем статусите! :) " via Rayan ахахахах правилно казано!
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
"..човекът се ражда, когато умира и с това е безсмъртен, с това е велик."
Страница: 39 40 41 42 43