извинявай, ама не бяха само ала Боби.. и аз и Мангел ги правихме... пък!
ама те няма в скайп
ми шот досега бях в банята и само едно23 е останало включено
аз се бутам и то дискретно ! за томек не знам
ква снимка постнах в дупетата ..
не съм от София, така че, както ми го поднесе времето
еее това усложнява нещата,ноо все някога ще стане,предполагам
*невинен фейс*
само ми купи лента и батерии и си готова (32 кадъра лента)
казвай откъде и ще взема
вече питах Milita аа, за г-н Овчарски знам,че не е в България ;дд
предлагам ти се
ихаааа! Харесвам!