LoveCappuchino
Дина: "и знаеш ли ти ще паднеш на земята и ще лежиш дълго време.." Аз:" Ти какво,нещо работата на гравитацията ли успорваш?"
| LoveCappuchino | |
| just--mary.blogspot.com |