LoveCappuchino
а нея не спирам да я слушам .. ♫
LoveCappuchino
майка ми замина за Пловдив. А Цецо (пастрокът ми) тръгна да тича ОТНОВО след нея..шот се е .... до ушите. Накратко,за семейната идилия..
LoveCappuchino
орехи.ореховкииии. :ддд <3
LoveCappuchino
лека нощ на всички... и успешна нова седмица.. за съжаление работна,нооо и това ще се преживее ;ддд
LoveCappuchino
някой да иска да му метна един бонбон "Мерси" ? ;дд
LoveCappuchino
уфф лека ви нощ,че нещоо пак не съм с целият си разсъдък.. мисля някаквии.. неща. лека и мека на всички