Marina A., Poppy
LoveCappuchino
лека и удобна и от мен :)
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
уоуу.. ще четЪ лигави книжки ала Космополитан за една вечер..след което пак няма да има какво да чета :(
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
ахахахахаха "Столичани в повече" е точно трагикомедия.. :дд
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
Не можем да откриваме нови океани, ако ни е страх да изгубим брега от поглед...
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
някой да ми каже мнение за "Столичани в повече" - тегля го в момента ?
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
пак малоумна лигла ми пее супер глупав текст,но поне гласът й е приятен и не седи като ПЪН ...
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
о..м..г.. !! Егати малоумната песен верно,... толкова ли изглупя светът бе... :Х
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
и вече съм на зелени ябълки :дддд
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
прочетох книгата и сега искам да почна останалите... няма да спра да мисля,докато не се докопам до тях ;д @LoveCoffee
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
ягоди за закускаа <3
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
мразяяя да ставам късно. но снощи четох до 4 часа книга..а,да, добро утро на всички :)
Snoopy
alice_in_chains-black_gives_way_to_blue.jpg blacksnoopy
Време е за терапия
Споделено от LoveCappuchino
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
лека нощ на всички и приятни сънища... :)
Страница: 55 56 57 58 59