LoveCappuchino
спомен от лято 2010 (уникалното <3) ии пожелание за лека нощ на всички и.. приятни сънища.. лека и мека и безаварийна .. вечер :Д
LoveCappuchino
не не мога да ги правя тия работи :Дддд
LoveCappuchino
уфф тъп понеделникк иии бързо ваканцията да идва .. мм да има повече дни като този уикенд! ♥
LoveCappuchino
уффф трябва да рисувам по пластична анатомия..и да уча по психология..а по-късно съм и на рожден ден бааааа
LoveCappuchino
мързи ме да ям - няма да ям.. жадна съм-мързи ме-и така съм си добре..мързи ме да се облека- е не може така! :ддд
LoveCappuchino
:Х:Х:Х това би трябвало да е жена,родена през 1976г. ноо... явно се изявява като една "дива" :Х:Х
е не съм го правил аз де ;д
Mar 30 2011, 13:36е да де,ма е поздрав от тебе ;дд
Mar 30 2011, 13:37е да
Mar 30 2011, 13:39