LoveCappuchino
личи,че е по неин дизайн..на всичкото отгоре милата Алисия се появила с невероятното си изделие на участие..:Х
LoveCappuchino
каква промяна с косата да си направя с косата през 2011 год ?
LoveCappuchino
"Ти к'во й се радваш, а тя като не обича хората... Какво й пука,тя като обича само себе си" <Тедо,относно МОЯТА любов.. ;Дд
LoveCappuchino
писна ми бееееееее навсякъде само любов и скапани целувки.. накрая и аз ще почнЪ да искЪм и ааааааааааа :@:@:@:@:@
LoveCappuchino
"Жените са като змиите - или тровят живота на другите, или се прехапват със собствената си отрова." тъй вярно ;д