Marina A., Poppy
LoveCappuchino
How you remind me ♫
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
@Method-X great job!
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
страхотни са! Добро допълнение,започвам наистина много да обичам едно23 :)
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
бахти , пуснаха 123 и фейсбук умря ! :D
Споделено от LoveCappuchino и ReXTaN
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
малко е странно с толкова много функции и не-зарибяващият банер,но пък е много яко.И не е бозирано,което е най-важното от всичко!
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
йеееее страхотно едно23 най-накрая и по нашите телевизори!! *sun*
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
@CECOOO щом казваш :D от мен лека нощ и.. приятни сънища :D
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
@CECOOO а твоят сън (едва ли е бил по-шашав от моя,който всъщност нататък става..ами,шашав.Ама много)
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
@CECOOO :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
@CECOOO и се возих в трамвай само за една спирка,след което тичах обратно до нас и това в 8-9 часа вечерта..след което беше като лятна нощ(което пак се повтаря)
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
@CECOOO хаха,да,слязох с въже от 12 етаж егати.. думи нямам за себе си!! ;д
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
@CECOOO и срещнах човек,който ми каза,че ме познава от 1ви клас още,а аз въобще пък не си го спомнях!И ми взе парите - имах 1лв на стотинки - 50&50 ;д
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
@CECOOO да бе - сънувах (отново!),че скачам от 12 етаж вместо да сляза като нормалните хорица навън..и беше януари-февруари,а беше като лято(след луните) о.О
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
@CECOOO хаха,аз съм доста шашава - и двете бяха пълни и когато едната се покажеше иззад облаците,другата беше като в лунно затъмнение!
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
@CECOOO ее, аз в 12 :д сънувах,че има две луни о.О
Страница: 71 72 73 74 75