@CECOOO и се возих в трамвай само за една спирка,след което тичах обратно до нас и това в 8-9 часа вечерта..след което беше като лятна нощ(което пак се повтаря)
@CECOOO да бе - сънувах (отново!),че скачам от 12 етаж вместо да сляза като нормалните хорица навън..и беше януари-февруари,а беше като лято(след луните) о.О
Страшна песен е това!
Feb 05 2011, 02:09 през mobi