@Method-X аз искам само да помоля за повече място (символи),но както си прецените - този сайт е много раздвижен,бърз и различен.. затова всички го обичат
@Method-X ами,решила съм да откривам думички във в."Телеграф" .. До кръстословиците има и други простотийки,които реших,че ще ме занимават по..това време