Михаелина Лилова

Михаелина Лилова
Mihaelina
Ех... днес сме до 5, че ще изпращаме единия колега за Сирия и ще има банкет :)
Михаелина Лилова
Mihaelina
Всеки пише днес било жега,а на мен ми е дори леко хладно тука на работата, но не ми се мисли как ли преживява деня Бъни, като тя принципно на жеги не издържа :(
Михаелина Лилова
Mihaelina
Днес ще ни докарат тенис маса на работата :P
Михаелина Лилова
Mihaelina
Днес цял ден съм вързана към ламинатора.. Тая машинка тооолкова се мотка, че ми иде да тръгна зорлем да дърпам снимките та да става по-бързо :)
Михаелина Лилова
Mihaelina
Много съм горда от себе си - туку що смених почти сама единия тонер на цветния принтер :))))
Михаелина Лилова
Mihaelina
Много драматичен край на мача :)
Михаелина Лилова
Mihaelina
Интересно начало на работния ден - идвам на работа и виждам листче, че трябва да инсталирам AutoCAD странно защо, като едва ли тук някой може да работи с нея..
Михаелина Лилова
Mihaelina
Сама съм в офиса... Е как да се очаква от теб да работиш, като ти се създават условия за мързел :)
Михаелина Лилова
Mihaelina
@Fipo ами то ужким и при нас ще има, ама нито се виждам да тръгна да готвя, нито да тръгна да мъкна храна с мен, а наоколо храна няма.
Михаелина Лилова
Mihaelina
Не се препоръчва за хора със слаби нерви и сърца:
http://www.momentofpeace.net/2008/english_wedding
Михаелина Лилова
Mihaelina
@man0l на живо е по-як :P Само дето е на майната си - Карловско шосе :(
Михаелина Лилова
1213261789389163.jpg Mihaelina
Ето и другата половина :)
Михаелина Лилова
1213261676582512.jpg Mihaelina
3D макет на новия ни офис. Има известни разлики, но в общи линии е същото :) Аз съм до вратата, вдясно :)
Михаелина Лилова
Mihaelina
@Fipo аз пък искам автомат за закуски,но на шефа му казаха,че му трябвало специално разрешително за такъв автомат,само за безалкохолни и за кафе му разрешиха :(
Михаелина Лилова
Mihaelina
Току що на работата ни сложиха кафемашина :)))) Тука цари всеобщо щастие :)
Страница: 17 18 19 20 21