Всеки пише днес било жега,а на мен ми е дори леко хладно тука на работата, но не ми се мисли как ли преживява деня Бъни, като тя принципно на жеги не издържа
Интересно начало на работния ден - идвам на работа и виждам листче, че трябва да инсталирам AutoCAD странно защо, като едва ли тук някой може да работи с нея..
@Fipo аз пък искам автомат за закуски,но на шефа му казаха,че му трябвало специално разрешително за такъв автомат,само за безалкохолни и за кафе му разрешиха