Mihaelina
Спи ми се, а трябва да ходя на работа... При това днес сме на ново място, при това аз днес съм цял ден... Да видим дали и там ще може активно да се бездейства..
Mihaelina
Бях забравила какво е да се учи.. като се замисля това май е първият изпит, за който сядам да уча сериозно. Е, 'сериозно' е относително понятие де...
Mihaelina
Спи ми се ужасно.. толкова, че си инсталирах Firefox 3...
Mihaelina
От тея апраксии, агнозии и алексии ми се приспа сериозно.. всъщност може и да е от кафето, кой знае..
Mihaelina
Този филм "Zeitgeist" много ми напомня на "The number 23", но... продължавам да гледам, макар само да се ядосвам от спекулацията с историята..