Mihaelina
Трябва да огранича интернета, трябва да огранича олигофрените, защото никой не е толкова отворен "наживо", докато online всеки келеш е "баси_гъзаря". Позьори!
Mihaelina
Боже, колко тъпи хора има по света... Ама щастието на тъпия и лудия е, че не могат да осъзнаят положението си... ние останалите да му мислим..
Mihaelina
Попадам в сайт по психология да търся теориите на развитието според Пиаже и се натъквам на дълбоко "психологическата" тема: "Как да правим страхотен сeкс?".....
Mihaelina
Днес правих 4 контролни по английски + един превод... така е - който не се вясва цяла година накрая прави всичко наведнъж..
Mihaelina
Поредният ден, който ще премине в записване на дискове... вече се чувствам като фабрика за серийно производство..
Mihaelina
Ех.. какво беше, какво стана...