Дацко Маринов
NjoYko
туку що пробвах браъзарът на GOogle. Много ме радва може и да има успех
Дацко Маринов
NjoYko
Отивам да взема учебник от един приятел, че да си науча за утре :)
Дацко Маринов
NjoYko
оххх че ме боли главата.... тоя махмурлук ще ме убие.....
Дацко Маринов
NjoYko
Отивам си приготвя екипчето, че след малко трябва да заминавам.
Дацко Маринов
NjoYko
До сега спах наядох се.. влизам се къпя и отивам да победим ! А пък ако не победим довечера пак ще се почерпим :D И в двата случая ще откачаме
Дацко Маринов
NjoYko
Хахахааха имам стимул да победеим утре :D :D :D Евала на фенките :D :d
Дацко Маринов
NjoYko
Днеска много добре играхме.. 4:0 Утре сме на финал :) ... Но и да паднем и да бием пак ще се напием :D Свети петак трябва да се отпразнува
Дацко Маринов
NjoYko
Девечера отното имаме мач... Ако победим отиваме на финал. Ако не.. Здраве да е :) За това отивам да си почина
Дацко Маринов
NjoYko
Прави ми впечатление че един от най-използваните тагове е PHP ? :D Явно бая програмисти има тука
Дацко Маринов
NjoYko
Оффффф аман от садии... и се чудя защо по големите мачове бият садиите ? :(
Дацко Маринов
NjoYko
Отиивамм се наямм да се наспааа че довечера от 7ч. Имам футболен мач...
Дацко Маринов
NjoYko
Изглеждам репортажчето по BTV и лягам да спа че утре съм на даскало а после имам мач :)
Дацко Маринов
NjoYko
Няма по луд от Бербатов ! Страшен дивак е. Браво БЕРБО !
Дацко Маринов
NjoYko
Успях да се справя с една задача, за която мислех че е невъзможно да я направя :)
Дацко Маринов
NjoYko
@silia и аз свиря на клавир в една група ;) Но основният ми инструмент е акордеон и свиря от 11 години :D
Страница: 109 110 111 112 113