Вход
Постове
Постове
Хора
Групи
Начало
Потребители
Групи
ОК
Контакти
още
NjoYko
xn----7sbbqucmpdfju.com/
Тагове
eminem
linux
web
php
mysql
rap
музика
Футбол
Nismo
MyMall.bg
Mall
интернет
Следят ме
виж всички
Дацко Маринов
Публикации
Инфо
Контакти
RSS
Всички
Публикации
Tweets
RSS Feeds
NjoYko
туку що пробвах браъзарът на GOogle. Много ме радва може и да има успех
Коментирай
0 нови
·
Oct 05 2008, 18:36
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
NjoYko
Отивам да взема учебник от един приятел, че да си науча за утре
Коментирай
0 нови
·
Oct 05 2008, 13:55
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
NjoYko
оххх че ме боли главата.... тоя махмурлук ще ме убие.....
Коментирай
0 нови
·
Oct 04 2008, 09:22
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
NjoYko
Отивам си приготвя екипчето, че след малко трябва да заминавам.
Коментирай
0 нови
·
Oct 03 2008, 18:30
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
NjoYko
До сега спах наядох се.. влизам се къпя и отивам да победим ! А пък ако не победим довечера пак ще се почерпим
И в двата случая ще откачаме
Коментирай
0 нови
·
Oct 03 2008, 16:20
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
NjoYko
Хахахааха имам стимул да победеим утре
Евала на фенките
:d
Коментирай
0 нови
·
Oct 02 2008, 21:24
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
NjoYko
Днеска много добре играхме.. 4:0 Утре сме на финал
... Но и да паднем и да бием пак ще се напием
Свети петак трябва да се отпразнува
Коментирай
0 нови
·
Oct 02 2008, 21:19
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
NjoYko
Девечера отното имаме мач... Ако победим отиваме на финал. Ако не.. Здраве да е
За това отивам да си почина
Коментирай
0 нови
·
Oct 02 2008, 15:03
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
NjoYko
Прави ми впечатление че един от най-използваните тагове е PHP ?
Явно бая програмисти има тука
Коментирай
0 нови
·
Oct 01 2008, 21:39
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
NjoYko
Оффффф аман от садии... и се чудя защо по големите мачове бият садиите ?
Коментирай
0 нови
·
Oct 01 2008, 21:24
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
NjoYko
Отиивамм се наямм да се наспааа че довечера от 7ч. Имам футболен мач...
Коментирай
0 нови
·
Oct 01 2008, 14:35
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
NjoYko
Изглеждам репортажчето по BTV и лягам да спа че утре съм на даскало а после имам мач
Коментирай
0 нови
·
Sep 30 2008, 23:42
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
NjoYko
Няма по луд от Бербатов ! Страшен дивак е. Браво БЕРБО !
Коментирай
0 нови
·
Sep 30 2008, 23:39
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
NjoYko
Успях да се справя с една задача, за която мислех че е невъзможно да я направя
Коментирай
0 нови
·
Sep 30 2008, 22:56
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
NjoYko
@
silia
и аз свиря на клавир в една група
Но основният ми инструмент е акордеон и свиря от 11 години
Коментирай
0 нови
·
Sep 30 2008, 21:03
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
Страница:
109
110
111
112
113