Дацко Маринов
NjoYko
Успях !!! :) Стига толкова за днес :)
Дацко Маринов
NjoYko
@GeorgeSG tc tc мерси за информацията :)
Дацко Маринов
NjoYko
@GeorgeSG Искам те питам едно нещо. Гледам в блога си сложим снимки на I-телефона Колко парички си го взе ?
Дацко Маринов
NjoYko
@GeorgeSG WTF предполагам това е торент тракър някакъв :D
Дацко Маринов
NjoYko
@GeorgeSG къде да го качат CS 4 че не схванах нещо :D
Дацко Маринов
NjoYko
Оле олекна ми.. намерих решение на проблема, разбира се помогна ми един приятел...
Дацко Маринов
NjoYko
Оффффф и сега какво ? НИЩО ! Защо всичко трябва да е толкова трудно ?
Дацко Маринов
NjoYko
tc tc... днес явно няма се излиза....
Дацко Маринов
NjoYko
Хмм... време е да си пусна радио nJoy :D
Дацко Маринов
NjoYko
@RMPG какво да се прави... тновата мания е да "знаеш" html и да казваш че си хакер ;)
Дацко Маринов
NjoYko
Продължавам с работата... че останаха броени дни до старта :)
Дацко Маринов
NjoYko
@Map4o честит да ти е новия PR :)
Дацко Маринов
NjoYko
Ha Mobilnata versiq mi dopada
Дацко Маринов
NjoYko
Мисля да поуча малко.... Няма как трябва да се учи :)
Дацко Маринов
NjoYko
Хора спешно търся безплатни икони.... Ако имате давайте
Страница: 111 112 113 114 115