Дацко Маринов
NjoYko
@aviatrix Хммм явно проблема е при мен :S
Дацко Маринов
NjoYko
@aviatrix hmmm не ми отваря линка я виж дали на теб ти го отваря ?
Дацко Маринов
NjoYko
@aviatrix к дай после линкче :)
Дацко Маринов
NjoYko
@aviatrix нещо не иска да ми отваря второто..... I'm Lost Without You
Дацко Маринов
NjoYko
@aviatrix Kickin it Hardstyle way еи тва разбива (bow) Мноо изкъртващо
Дацко Маринов
NjoYko
@h4ckY биричката е лесна работа :D
Дацко Маринов
NjoYko
@aviatrix веднага ;)
Дацко Маринов
NjoYko
@aviatrix Благодаря. Радвам се че ти е харесала :)
Дацко Маринов
NjoYko
@h4ckY Благодаря :) Ще се похваля като стартира. Дизайн и код са от мене. Реклама от шефа :D
Дацко Маринов
NjoYko
@h4ckY в момента качвам сайта. Той не е стартирал официално. 1-ви октомври е премиерата му :D В момента работя за това е така
Дацко Маринов
NjoYko
@aviatrix Тази е първата ни авторска, имаме още 1 и около 10 кавъра но другата не е записана още :) Все пак сме на 9 месеца група
Дацко Маринов
NjoYko
@GeorgeSG заповядай :) http://bdpmall.com/nismo/
Дацко Маринов
NjoYko
@aviatrix http://bdpmall.com/nismo/ ето тука я има качена
Дацко Маринов
NjoYko
@aviatrix да имаме само да я кача някаде и ще ти дам линкче
Дацко Маринов
NjoYko
@GeorgeSG Ние сме нова групичка в нашият град, но мога да се похваля, че имаме доста голям успех. Щом хората започнаха да ни търсят да свирим добре е работата
Страница: 113 114 115 116 117