Дацко Маринов
NjoYko
хохо вчера бях на концерт на БТР - Ебаси лудия концерт !
Дацко Маринов
NjoYko
David Guetta много голям дивак !
Дацко Маринов
NjoYko
Най на края и аз с ново телефонче :) Купих си Sony E k530i много ме кефи :)
Дацко Маринов
NjoYko
@podmatrix че къде в Разград продават китари ? Ние тука си нямаме музикален магазин вече :(
Дацко Маринов
NjoYko
Очевидно ме чака цяла нощ работа :(
Дацко Маринов
NjoYko
оффф само носа си не бях чупил... е и него счупих...
Дацко Маринов
NjoYko
Утре отново съм за рибаааа (sun)
Дацко Маринов
NjoYko
Якооуу неска групата имаме концерт на открито (rock)
Дацко Маринов
NjoYko
леле днеска пак мързела ме беше обхванал и не свърших нищо... голяма работа и утре е ден :D
Дацко Маринов
NjoYko
Ехх и аз остарях вече....... нищо важното е че довечера ще се полее яката !
Дацко Маринов
NjoYko
Продължавам с подготовката за риболова ! Разбира се трябва да заредя плеъра с музика
Дацко Маринов
NjoYko
оо супер сряда заминавам за 3 дневен риболов !
Дацко Маринов
NjoYko
Охх най после се прибрах и отново ме чака яка работа ако искам на края на месеца да зема паричките
Дацко Маринов
NjoYko
Охх оххх изоставам със срока а работата никак не върви :( Не знам чак какво да правя а имам броени часове да предам проекта иначе губя парите за лятото :(
Дацко Маринов
NjoYko
Луда работа е тоя мързел.... няма отърване от него
Страница: 116 117 118 119 120