NjoYko
Хора някой може ли да ми каже дали е възможно да се сложи Google AdSense в блог който се хоства в Wordpress.com ?
NjoYko
Вече и аз си имам личен блог : )
NjoYko
Явно още няма да се играе футбол . Продължавам работата си по сайта : )
NjoYko
Днеска съм почивка : ) Мисля да поиграя малко футбол и след това да се прибера
NjoYko
Има ли по тъпо копеле от тоя Funky ??!? БТВ напълно се изложиха...
NjoYko
Имам доста работи за вършене обаче много ме мързи. Поздравче с песента на Morandi - Save me
NjoYko
Качих си песнички на плеъра и сега е време за даскало : ) Поздрав C-block - Everythings good
NjoYko
Днеска беше много добър ден : ) Хареса ми. Но като знам утре какво ме чака..
NjoYko
Времето на вън е прекрасно : ) Това означава само 1 relax на някое барче с приятели : )
NjoYko
малко със закъснение, но Честит празник на всички дами : )
NjoYko
Време е да поиграя малко War4e с един авер
NjoYko
Днеска талантите на Слави не бяха много интересни :S Дано утре да е по интересно