Стефан Митев
Rx-Ende
Бой с възглавници, пълни с пирони. YEEEEEAH.
Стефан Митев
Rx-Ende
@jimi Итс гуд ту сий ю ъген, мен :)
Стефан Митев
Rx-Ende
@viktorkoichew Аз честно казано aмериканският aнглийски не го признавам. x)
Стефан Митев
Rx-Ende
О, мамка му. Още няма и 11, а аз вече пуснах таг piano solo..
Стефан Митев
Rx-Ende
@viktorkoichew Бате, то всъщност така е правилно. Макар, че и на мен ми е по-удобно да казвам Ютъб. xD
Стефан Митев
Rx-Ende
Стъклен дом - сравнително добър БГ сериал. Ама е*ати отвратителното интро! о_O
Стефан Митев
Rx-Ende
Четири епизода на The Big Bang Theory този месец, awesome ^^
Стефан Митев
1272891166618748.jpg Rx-Ende
Врътнах Episodes From Liberty City :) Не останах разочарован :)
Стефан Митев
Rx-Ende
E mambo, mambo italiano!
Стефан Митев
Rx-Ende
Кола, шоколад, солети, Analyze This. Надявам се да е хубава вечер :)
Стефан Митев
Rx-Ende
Ъпдейтвам си видео-драйвъра. MPC ми hijack-на компютъра направо xD
Стефан Митев
Rx-Ende
@tenderlilac ^^ поздрав
Стефан Митев
Rx-Ende
Dude looks like a lady!
Стефан Митев
Rx-Ende
Ядат ми се меденки. А няма. :(
Стефан Митев
Rx-Ende
Знаете ли какво щеше да е яко? Хари Потър и извънземни!
Страница: 99 100 101 102 103