Стефан Митев
Rx-Ende
Искам София, демн ит.
Стефан Митев
Rx-Ende
A льа люна ла люнаа.
Стефан Митев
Rx-Ende
@X7r3M1s7a Fuck it, всеки ден е ден на дизайна :)
Стефан Митев
Rx-Ende
It's 9000 miles back to you.
Стефан Митев
Rx-Ende
Айде и GTA IV си купих оригинал. Много съм податлив на промоции, по дяволите.
Стефан Митев
Rx-Ende
@semprom Тия нещастници искат да ми източат парите. -_– И не, няма да ти гледам тийн шитовете :D
Стефан Митев
Rx-Ende
@semprom Rockstar седмица бейби. ;D
Стефан Митев
Rx-Ende
@semprom Човек, ако те закачиме на някой пилон по магистралата ще вършиш работата баш на билборд. То не беше TF2, то не беше 90210 ли там, как беше :D
Стефан Митев
Rx-Ende
@federer11 Явно да. http://smalime.com/74ynxr , http://smalime.com/xbs8mq
Стефан Митев
Rx-Ende
@Soul4o Казаха по новините, ето информация от Европейския Сеизмологичен Център http://smalime.com/74ynxr
Стефан Митев
Rx-Ende
@sandprince Бе 3.2 на 20-ина километра от София си се е усетило добре май.
Стефан Митев
Rx-Ende
Whoa, 3.2 по рихтер днес в София? о.О
Стефан Митев
Rx-Ende
Гледа ми се Кабелджията.
Стефан Митев
Rx-Ende
Купих си GTA:VC за пет уева през стийм и си лягам сега доволен :)
Стефан Митев
Rx-Ende
@semprom Много сте страхливи бе, деба. :D
Страница: 101 102 103 104 105