Стефан Митев
Rx-Ende
http://www.qwiki.com/q/#!/Varna O_O
Стефан Митев
Rx-Ende
@blacksnoopy Тоя град нéма да се оправи :) И утре като отчетат 30% отсъствия и ще обявят, ама ще искат да ходят всички. ><
Стефан Митев
Rx-Ende
http://www.moreto.net/novini.php?n=118243&p=1 Майка ви дееееебаааааааа >>><<<
Стефан Митев
Rx-Ende
Майка му стара, пак станах в 11.
Стефан Митев
Rx-Ende
@bekyarov Бе не е баш vlogin, ама кой знае, може и това да подхвана ако имам нещо интересно за казване един ден :)
Стефан Митев
Rx-Ende
Zamunda се върна, ГДБОП отричат да са правили каквото и да било. Междувременно в замунда пише с големи, червени букви "Недей с лошо, Колев! ;)" :D
Стефан Митев
Rx-Ende
@blacksnoopy @Method-X Хич не бих се учудил. :)
Стефан Митев
Rx-Ende
Зяпам Хрътките. Трябва да си много прост за да решиш, че тая репортерката е срамежлива ученичка на 15. XD
Стефан Митев
Rx-Ende
Удрям едно набързо и излизам да правя глупости.
Стефан Митев
Rx-Ende
@spaceman90 От калдата четох @Method-X zamunda не ми отваря торент секцията, арена явно са се дигнали и ограничават достъпа сами
Стефан Митев
Rx-Ende
Весело. Спрели са тракерите на замунда и арена. <_<
Стефан Митев
Rx-Ende
@Method-X Много ясно :D
Стефан Митев
Rx-Ende
@Method-X Почнах да си чета постовете в едното от преди две години заради тебе. XD http://rx-ende.edno23.com/view/post:159139
Стефан Митев
Rx-Ende
Саблезъби психопатета, копеле, саблезъби психопатета.
Стефан Митев
Rx-Ende
@sandprince nowai! :D
Страница: 32 33 34 35 36