Стефан Митев
Rx-Ende
E това е то. Да използвам tv-out кабела на фотоапарата като компонентен line-in вход на компютъра. Versatile Sony.
Стефан Митев
Rx-Ende
@mudisoft Всякакви :) От адаптери, захранване, лан, аудио, usb, т.н. Отделно и за тия по шкафовете. А това го мислих, няма да ми е удобно :)
Стефан Митев
Rx-Ende
Приемам идеи за добра организация на кабели. Както включени, така и за storage :)
Стефан Митев
Rx-Ende
@sandprince http://wordpress.org/extend/plugins/mingle-fo...tallation/ съвсем ясно казано :)
Стефан Митев
Rx-Ende
@_Rainbow_ Недей така де, Бъстин Джийбър е гласът на поколението! *_* :D
Стефан Митев
Rx-Ende
@t0m3kk Найс :) С кеф да си ги пушиш ;)
Стефан Митев
1294867912140303.jpg Rx-Ende
@t0m3kk Такава? о.O
Стефан Митев
Rx-Ende
Некво ми е Moby тая вечер. :)
Стефан Митев
Rx-Ende
@t0m3kk Да те отменя малко? :D
Стефан Митев
Rx-Ende
@t0m3kk Горкият :(
Стефан Митев
Rx-Ende
@dandelion рекламация?
Стефан Митев
Rx-Ende
Само едно ще кажа - Burnout Paradise е двеста пъти по-яка с плейстейшън контролер :)
Стефан Митев
1294749740433399.jpg Rx-Ende
Дойде ми пратката ментета от DX. Behold! Gorrilapod за 4 долара XD
Стефан Митев
Rx-Ende
Садкало.
Стефан Митев
Rx-Ende
@alex95 Да, супер се вижда :) Използвал съм го и за сочене на звезди. До колкото знам лъча е видим 2 километра при този енергиен диапазон :)
Страница: 34 35 36 37 38