Стефан Митев
1290034110360830.jpg Rx-Ende
Тоя сайт ме отчайва понякога. XD
Стефан Митев
Rx-Ende
4-то успешно флашване на Нокията. Не е истина какви изродщини са правили за телефончето ми, а аз не съм разбрал до са. :)
Стефан Митев
Rx-Ende
Интересно е, че когато кажеш на човек да използва само една дума - той винаги намира начин да използва много повече :)
Стефан Митев
Rx-Ende
@stankoff Meh :) Израдвах се вече ;D
Стефан Митев
Rx-Ende
ЙЕС БЕ КОПЕЛЕ. C6 firmware върху 5530XM :)
Стефан Митев
Rx-Ende
@Method-X Няма нищо непоправимо ;)
Стефан Митев
Rx-Ende
Флашнах телефона. Брикнах го. Флашнах го със стандартен фирмуер, проработи си нормално и са тегля някакъв друг къстъм. Wish me luck :D
Стефан Митев
Rx-Ende
@Method-X Ако го прееба ще си играя да го оправям :D
Стефан Митев
Rx-Ende
/me ще флашва фирмуер. :D
Стефан Митев
Rx-Ende
@niki7o Здравей. Познаваме ли се? :)
Стефан Митев
Rx-Ende
Да си проверя едното, фейсбука и джимейла през телефона ми идва по-малко от 100kb. :)
Стефан Митев
Rx-Ende
@dilana Дизайнер на линия, пиши ми в скайп на Rx-Ende или на лично тук ако искаш :)
Стефан Митев
Rx-Ende
На 20 mbit-a сте, ама не знам защо получавате скорост като за 14. БТ--..Виваком..
Стефан Митев
Rx-Ende
@ZzZaPyr И аз търсех преди известно време. Уви - няма.
Стефан Митев
Rx-Ende
@Method-X Нали разправяха, че това ще е web 3.0 :)
Страница: 50 51 52 53 54